Miloš Staněk
Miloš Staněk
Jednatel a majitel společnosti

 

Společnost STANĚK - STŘECHY, s.r.o. jsem založil v roce 2007, kdy firma volně navázala na moji podnikatelskou činnost sahající do roku 1998. V roce 2006 jsem se stal řádným členem Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR. Více informací o Cechu na www.cech-kpt.cz

Od samého počátku se firma zabývala pokládkou všech typů střešních krytin. V průběhu let se původně pokrývačská firma postupně rozrůstala a byl rozšiřován sortiment nabízených služeb na klempířské a tesařské práce se zaměřením na střešní konstrukce. Realizujeme převážně střechy rodinných domů, ale i větších budov komerčního charakteru. V současné době se specializujeme na systémy nadkrokevních izolací. Kromě střech dále provádíme revitalizace a výstavbu nových rodinných domů a komerčních objektů na klíč. Součástí našich aktivit je také provozování nákladní autodopravy.

Snahou firmy je poskytnout klientovi kompletní servis spojený s jedním dodavatelem (poradenská služba, zaměření střechy, cenová kalkulace, vlastní zhotovení zakázky, kompletní dodávka a servis u staveb na klíč). Veškeré zakázky jsou prováděny s důrazem na kvalitu a pečlivost. Vyhotovení provádějí zkušení a proškolení odborníci za pomoci firemních strojů a zařízení. Spolupracujeme s předními výrobci střešních systémů, jako jsou firmy Bramac a Tondach.

Domníváme se, že spokojenost zákazníka je výsledkem kombinace několika faktorů, které se snažíme naplňovat: adekvátní cenová nabídka, dodržení smluvních termínů a především kvalitní práce. Zakázky jsou realizovány na základě Smlouvy o dílo a je na ně poskytována tří až pětiletá záruka na celé dílo. Další garance poskytují přímo výrobci jednotlivých materiálů na základě informací poskytnutých montážní firmou. Délka poskytované záruky je u jednotlivých výrobců různá, přičemž na kvalitní výrobky může být poskytnuta záruka až 30 let.

Zakázky řešíme individuálně a proto budeme rádi, když s Vámi budeme moci Vaše dotazy projednat při osobním setkání.

 

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi

 

 
    Miloš Staněk     
 STANĚK - STŘECHY, s.r.o. | Kuroslepy 88, PSČ 675 75 | +420 602 549 698 | strecha.zde@email.cz